Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie


Marii Kuncewiczowej 4, 60- Poznań

Tel: 608205156

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://talukko.com/ | Nowoczesne komody drewniane - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-05

Aranżacja domowej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Wymaga dobrania nie tylko odpowiednich kolorów ścian, ale przede wszystkim mebli. To one odgrywają główną rolę w tworzeniu wybranego stylu. Warto natomiast stawiać na niebanalność połączoną z funkcjonalnością.

Dokładnie takimi cechami charakteryzują się meble firmy Talukko. Marka ta stawia przede wszystkim na piękno i solidność naturalnego drewna, dzięki czemu uzyskane produkty charakteryzują się ogromną trwałością. Producent współpracuje również z profesjonalnymi projektantami, co pozwala uzyskać ponadczasowy design, który idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, jak i w te, które odwołują się do bardziej klasycznych aranżacji. Doskonale też zgrają się ze stylem skandynawskim.

Piękne, nowoczesne komody drewniane z powodzeniem uzupełnią przestrzeń salonu lub sypialni. Ich oryginalne formy z pewnością będą budzić ciekawość, przyciągając jednocześnie spojrzenie. Jeśli więc szukasz oryginalnych mebli, potrzebujesz komody do swojego pokoju – postaw na produkty, które zostały w pełni zaprojektowane i stworzone w Polsce!

https://talukko.com/ | Nowoczesne komody drewniane


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: