Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej


Nike 29, 02-442 Warszawa

Tel: 537 472 947

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badania na boreliozę Warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-20

Wiele osób uskarża się na różnego typu dolegliwości i chodzi od lekarza do lekarza, szukając pomocy. Bardzo często okazuje się, że osoby te cierpią na wielopostaciową chorobę odkleszczową, jaką jest borelioza. Niestety diagnostyka proponowana w polskich szpitalach pozostawia wiele do życzenia, ponieważ testy, jakie się w nich przeprowadza, nie są wiarygodne. Tymczasem szybkie działanie jest w tej chorobie bardzo istotne, aby nie dopuścić do rozsiania się krętków Borrelia Burgdorferi, które potrafią doprowadzić do bardzo przykrych następstw, jeśli się ich w porę nie powstrzyma.

W przypadku ciągłego zmęczenia i wędrujących po całym ciele dolegliwości warto zrobić testy na obecność krętków tej podstępnej choroby. Nowoczesne, dające wiarygodne wyniki badania na boreliozę w Warszawie wykonuje przychodnia ze strony opramed.pl. Są to przeprowadzane z użyciem najnowocześniejszych technik testy:

  • C6 Lyme, CD57+/CD3-,
  • EliSpot,

a także niekonwencjonalna metoda Volla stanowiąca uzupełnienie akademickiej diagnostyki, pozwalająca na wykrycie około 200 patogenów, w tym koinfekcje boreliozy.

Badania na boreliozę Warszawa


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Love & Desire


Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54

Otwórz wizytówkę >