GO4Robot Sp. z o.o.


Winogrady 89, 61-659 Poznań

Tel: +48 668 115 750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Imprezy urodzinowe dla dzieci Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-10

Zaplanuj dla swojego dziecka wyjątkowe urodziny! Wybierz ofertę firmy GO4ROBOT, która organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci w Poznaniu! Jej animatorzy i trenerzy to specjaliści od robotyki, którzy w przystępny sposób przedstawiają to zagadnienie najmłodszym uczestnikom przyjęcia.

Do Twojej dyspozycji są trzy pakiety – standard, rozszerzony i premium. W ramach ostatniej opcji otrzymacie ponad 2,5 godziny doskonałej zabawy, którą moderować będą dwaj doświadczeni w pracy z dziećmi trenerzy. Nie zabraknie też atrakcyjnych upominków dla gości czy też potrzebnych, jednorazowych akcesoriów urodzinowych. Dwie główne atrakcje z pewnością spodobają się wszystkim gościom tego wyjątkowego przyjęcia. Ponadto Twój malec dostanie również atrakcyjny prezent!

Chcesz zorganizować imprezę w klimacie Gwiezdnych Wojen? A może Twoje dziecko jest większym fanem Krainy Lodu? Animatorzy stworzą wyjątkowy scenariusz, opierający się na motywach ulubionej bajki, filmu lub gry solenizanta. Wejdź na stronę i skontaktuj się z nimi, by dopytać o szczegóły organizacji takiej imprezy.

Imprezy urodzinowe dla dzieci Poznań


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: