HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, 55-095 Mirków

Tel: 882-115-810

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podkładka metalowo gumowa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-20

Zachowanie względnie jednolitego ciśnienia w instalacji hydrauliki siłowej jest bardzo ważne dla sprawnego działania całego układu. Potencjalne spadki energii mogą zaburzać pracę każdej maszyny. Te zaś mogą pojawić się w wyniku nieszczelności. Jak im zaradzić? Podkładka metalowo-gumowa powinna skutecznie uszczelnić etap instalacji, na którym została zastosowana, dzięki czemu ciśnienie pozostaje na wyrównanym poziomie.

Ten niewielki komponent, jak i wiele innych części stosowanych w hydraulice siłowej, oferowany jest przez sklep e-hydraulika.eu. Jego asortyment to obszerny katalog najróżniejszych podzespołów, które stosuje się w maszynach z niemal każdej gałęzi przemysłu – począwszy od pojazdów ciężarowych, przez wielkie urządzenia działające w przemyśle drzewnym, rolniczym, jak i wszystkich pozostałych.

Dostępne w sklepie produkty pochodzą od renomowanych producentów, zajmujących się wytwarzaniem części do instalacji hydraulicznych. W toku selekcji wybierane są te komponenty, które oferują najwyższą jakość i niezawodność. Dodatkowo można je zakupić po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Podkładka metalowo gumowa


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: